english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss
Telefona numurs
Faksa numurs

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Telefona numurs

Starptautisks numurs un autoatbildētājs- tas ir Jūsu personisks reāls telefona numurs citā valstī. Tāds numurs ļauj saņemt ienākošus zvanus šajā valstī un pāradresēt tosuz jebkādu numuru pēc Jūsu izvēles, neatkarīgi no tā, kur Jūs pašlaik atrodaties. Piemēram, Jūs iegādājaties personisko telefona numuru Londonā, betpaši atrodaties Rīgā. Jūsu angļu kolēģi un partneri var zvanīt uz Jūsu Londonas numuru, bet Jūs savukārt saņemsiet šos zvanus uz jebkādu telefona numur Rīgā (fiksēts,GSM vai VoIP). Arī Jūs varat izvēlēties autoatbildētāja režīmu, tad visi ienākošie zvani būs pāradresēti uz Jūsu autoatbildētāju, ko Jūs varēsie tnoklausīties jebkurā laikā.

Jums zvanošs abonents apmaksās zvanu atbilstoši vietējo sakaru provaidera tarifiem, kura pakalpojumus viņš izmanto. Jums maksājiet abonenta maksu par pakalpojumu unapmaksājiet zvanu pāradresēšanu uz Jūsu personisko numuru atbilstoši eksistējošiem tarifiem. Mēs īstenojam zvanu pāradresēšanu uz jebkādu telefona numuru pēc Jūsu izvēles- neatkarīgi no tā, kura valstī Jūs tagad atrodaties vai dzīvojiet. Tas nozīme, ka Jūs varat pieņemt zvanus uz jūsu personiskiem numuriem Amsterdamā vai Amerikā, pie atrodoties, piemēram, Baltijas valstīs,Krievija, Eiropā vai Āzijā. Ja pāradresēšanai Jūs izmantojiet telefona numuru,kas ir reģistrēts mūsu tīklā, tad zvanu pāradresēšana tiek īstenota bezmaksas.

Abonents, kas zvana uz Jūsu starptautisko telefona numuru, nevar noteikt Jūsu īsto atrašanas vietu. Pēc Jūsu izvēles jūs varat būt sazvanāmi 24 stundas diennaktī, pie tā ceļojot un pieņemot zvanus uz personiskiem telefona numuriem citās valstīs, vai izmantot autoatbildētāju.

Personisks starptautisks telefona numurs- tas ir Jūsu priekšrocības, prestižs, ērtums un konfidencialitāte.

 

Cenas un reģioni/popup

Nosūtīt pakalpojuma pieslēgšanas pieprasījumu

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.