english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Tehniskas īpatnības
Efektivitate
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Tehniskas īpatnības

Uzņēmuma Privāts Telefona tīkls (PTT) – tā ir jauna tehnoloģija, kas ļauj nodrošināt telefona un faksa sakarus starp viena uzņēmuma apakšnodaļām vai starp dažādiem uzņēmumiem ar globālas Internēta tīkla kanālu palīdzību, apvienojot tos vienotā tīklā. Savienojamo abonentu ģeogrāfiskām izvietojumam nav nozīmes, kā arī nav nozīmesto tehnisniskam aprīkojumam un izmantotam sakaru veidam- PTT neizmanto telefonasakaru publiskus tīklus, bet var sadarboties ar tiem. Tas ļauj būt neatkarīgiem kā no fiksēto un mobilo sakaru operatoriem, tā arī no dažādiem VoIP-provaideriem: izmantojot sava uzņēmumā PTT, Jūs apmaksājiet tikai fiksēto maksu par telefonu līnijām, īstenojot visus zvanus apakšnodaļu starpā bez maksas.

PTT ir savs numerācijas plāns, un zvanus tīklā var īstenot sastādot īsu telefona numuru. Numura garumsir pilnīgi atkarīgs no eksistējošo vai plānoto abonentu skaita tīklā.

Pie PTT var būt pieslēgti kā analoga telefoni vai faksa aparāti ar tonālo numura sastādīšanu, kā arī ofisa ATS, kuriem ir brīvs sadalītājs, ārējo (ienākošo) analoga līniju pieslēgšanai. Izmantojot speciālo aprīkojumu, pie PTT var būt pieslēgtas ofisa ATS iekšējas analoga līnijas (paplašināšanai). Kā jau tika minēts, PTT galvenās priekšrocība ir ļoti zema sakaru maksa tīklā. Vienlaicīgi ar to, PTT var būt viegli pieslēgts Internēta-telefonijas publiskiem tīkliem, lai varētu saņemt starptautisko telefonu sakaru pakalpojumus. PTT arī, ar speciālo iekārtu palīdzību, var būt pieslēgts pie tradicionālo telefona sakaru publiskiem tīkliem, kas sniedzvietējo telefona sakaru pakalpojumus.
 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.