english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Tarifi
Valsts Indeksi
IP PBX
Virtuālais ATC
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Ugunsaizsardzības sistēmas
Videonovērošanas pakalpojumi

 

Kontakti

Tālrunis:                        80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

IP Telefonija

Jūs joprojām apmaksājat milzīgus rēķinus par starptautiskiem telefonu zvaniem? Ir laiks padomāt par mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu labumam. Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju. Mēs piedāvājam nedārgus un kvalitatīvus risinājumus. Lai izmantotu šo servisu Jums būs nepieciešams pastāvīgs Interneta pieslēgums.

Kā tas strādā?

Mēs nodrošinām pieslēgumu telefonu serverim, pateicoties kuram Jums radīsies iespēja īstenot lētus telefona zvanus visā pasaulē. Kopējais IP-telefonijas telefonu serveru darbības princips ir šāds: no vienas puses, serveris ir saistīts ar telefonu tikliem un var savienoties ar jebkādu telefonu jebkādā pasaules valstī. No citas puses, serveris ir saistīts ar Internetu, un var savienoties ar jebkādu datoru visā pasaulē. Serveris pieņem standarta telefona signālu, pārvērš to ciparu šifrā (ja tas no sākuma nav ciparu), ievērojami saspiež to, sadala uz paketēm un nosūta pa Internētu adresātam, izmantojot TCP/IP protokolu. Paketēm, kas tiek saņemti no Tīkla uz telefona serveri un nosūtīti telefonu līnijā, operācija notiek pretējā secībā. Abas sastāv operācijas (signāla ienākšana telefonu tīklā un iziešana no telefonu tīkla) notiek praktiski vienlaicīgi, kas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu sarunu.

Saruna var tiek īstenota ar telefona aparāta palīdzību vai arī ar austiņu un mikrofona palīdzību. Ja tiek izmantots telefona aparāts, pieslēgšana serverim notiek ar speciāla adaptera palīdzību. Šīs adapters var būt pieslēgt Jūsu personālam datoram, kā arī lokālam tīklam. Ja Jūs atdodat priekšroku sarunām ar austiņu un mikrofona palīdzību, Jūsu datorā būs nepieciešams uzstādīt speciālu programmu.

IP telefonijas izmantošana ļauj taupīt līdz 80% līdzekļu uz iekšējām un starptautiskām sarunām.

Galvenās priekšrocības:

• Neierobežots telefonu numuru skaits;
• Jūsu numuri strādās mūsu tīklā;
• Sakaru augsta kvalitāte;
• Speciālie starptautiskie tarifi;
• Iespēja apvienot korporatīvus telefonu tīklus.


 

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.