english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss
Mobilais Marketings
Akcijas

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Akcijas

SMS akcijas- ir visvieglākais un vieglākais paņēmiens, ar kura palīdzību var piesaistīt potenciālus klientus. Piedāvājam ar SMS palīdzību automatizēt un vienlaicīgi paātrināt aptauju un konkursu rezultātu apstrādi, kā arī samazināt to īstenošanas izdevumus.

Tajā laikā, kadklients īsteno pirkumu, viņš vienlaicīgi saņem informāciju par iespēju piedalīties SMS-akcijā. Klienta identificēšanai var kalpot parole, kods vai čeka numurs. Lai klients varētu piedalīties akcijā ir nepieciešams uz čeka, iepakojuma, loterija kupona vai uz akcijas kartītes noradīts, ka pareizi sastādīt īsziņu. Jums ir nepieciešams noradīt kādu informāciju par klientu Jūs vēlāties saņemt dotajai akcijai.

Nosūtot īsziņu,akcijas dalībnieks saņem apstiprinājumu par veiksmīgo īsziņas piegādi. Jaīsziņa ir sastādīta nepareizi, akcijas dalībnieks var saņemt informāciju par kļūduun paskaidrojumu, kā to izlabot. Ar informāciju par akcijas rezultātiem unstatistiku var iepazīties specialajā Web-lapā Internetā.

SMS akcija varbūt sagatavota vienas dienas laikā. SMS- akcija ir nevainojams reklāmas kompānijas papildinājums.

Pasūtīt

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.