english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss
Mobilais Marketings
Akcijas

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Mobilais Marketings

Mobilais mārketings- tas ir pakalpojums, ar ko palīdzību var ērti un droši sūtīt unsaņemt īsziņas no Internēta. Uzņēmumiem bieži rodas nepieciešamība ātri sniegt nepieciešamo informāciju saviem klientiem. To var izdarīt nosūtot drukas materiālus pa pastu, bet tas prasa laiku un naudas izdevumus. Lai kompānijas varētu samazināt mārketinga izdevumus un nodrošināt efektīvāko sadarbību arsaviem klientiem, mēs izstrādājam pakalpojumu, kas atbilst mūsdienīga biznesaprasībām- „Mobilais mārketings”.

Ja Jūs vēlāties izmantot šo pakalpojumu, jums ir nepieciešams dators, kas ir pieslēgts Interneta tīklam, un klientu datu bāze, kas satur viņu mobilo telefonu numurus. Lai paziņotu saviem klientiem, piemēram, par interesanto piedāvājumu, jums ir nepieciešams ieiet Internetā šīm nolūkam paredzētāja lapā, uzrakstīt ziņojumu saviem klientiem, un dažu sekunžu laika tas tiks piegādāts. Mēs, savukārt, nodrošināsim visu tehnisko daļu, īstenojot jūsu informācijas piegādi jūsu klientiem.

 

Pasūtīt pakalpojumu

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.