english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Web-Templates
СMS Izstrādāšana
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Web-Templates

Piedāvājam jūsuuzmanībai revolucionāro web-lapu izstrādāšanas tehnoloģiju izmantojot Webtemlates (no angļu valodas template -šablons). Šī tehnoloģija iekātojaievērojamo popularitāti pasaulē pateicoties pielietošanas vieglumam,pieejamībai un samēram nelieliem izdevumiem. Web templates ir šabloni arsagatavoto dizaini jūsu nākotnes web-lapai. Lai izveidoto savu web- lapu jumsir nepieciešams tikai nedaudz izmainīt un piestrādāt jūsu izvēlēto šablonu:izvietot savu logotipu, izveidot izvēlnes punktus, izvietot teksta un grafiskoinformāciju. Šīs darbs maksā daudz mazāk nekā izveidot web-lapu no paša sākuma,kā arī izpildes termiņi ir daudz īsāki.

 

Šabloni irizveidoti HTML formātā izmantojot Flash animāciju. Visi šabloni jau iepriekšējiir sadalīti pa kategorijām, kas ļauj ērti un ātri atrast jums vajadzīgo šablonuatbilstoši pieprasītai tematikai.

 

Viss, kas jums irvajadzīgs- vispirms izvēlēties Jūs interesējošo šablonu. Katras web-lapasšablona pamatā izstrādāšanas termiņi un nosacījumi tiek aprūnāmi individuāli.

 

Izsmeļošoinformāciju par šabloniem Jūs atradīsiet nodaļā „Visbiežāk uzdotie jautājumi”.

 

 

Visbiežāk uzdotiejautājumi/ popup

Pasūtīt šablonu

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.