english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Web Risinājumi
Web-Templates
СMS Izstrādāšana
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Tiklu Apkalpošana
SMS-Serviss

 

Kontakti

Bezmaksas numurs:      80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

СMS Izstrādāšana

 
CMS (no angļu val. - C
ontent Management System), burtiskā tulkojumā –Satura Pārvaldīšanas Sistēma, kas piedāvā nelielu interaktīvu programmu. Ar šīsprogrammas palīdzību web-lapas operators var viegli pārvaldīt savas web-lapassaturu, mainot un papildinot tinformāciju tajā – teksta blokus, grafiskosfailus, izvēlnes struktūru u.t.t.. Lai strādātu ar šo programmu, navnepieciešamas nekādas speciālas iemaņas un programmēšanas valodas zināšanas,pilnīgi pietiek, ja prot strādāt ar datoru lietotāja bāzes līmenī un ir informācijapar ofisa pielikumiem. Pateicoties CMS vienkāršumam, lapas pārvaldīšanu varuzņemties jebkurš menedžeris vai sekretāre. Jāpiezīmē, ka  daži web-lapu veidi ir samērā grūti uzturamibez CMS. Runa ir par ziņu portāliem, e-veikaliem, lielu kompāniju web-lapām,kas orientētas uz lielu apmeklējumu plūsmu (tālruņu operatori, internetaprovaideri u.t.t.) – šiem visiem ir nepieciešamība pēc ātras un operatīvasizmaiņu atspoguļošanas.

 

Mūsu izstrādājumi ir orientēti uz jebkura veida web-lapām, taiskaitā  - ar Macromedia Flashtehnoloģijas izmantošanu. Mēs izstrādājam CMS kā pie mums pasūtītām web-lapām,tā arī pie citiem izstrādātājiem izgatavotām web-lapām. Pēc CMS izstrādes jūsuweb-lapai mēs veiksim bezmaksas apmācību darbiniekam, vai darbinieku grupai,kas būs atbildīgi par web-lapas satura vadību.

 

Pasūtīt CMS / form

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.