english   по-русски
Telekomunikācijas pakalpojumi
IP telefonīja
Internets
Tas, par ko kādreiz mēs varējām tikai sapņot, tagad ir kļuvis par realitāti. Mums ir iespējas izmantot plašu tehnoloģiju spektru, lai nodrošinātu kvalitatīvus interneta savienojumus. Tagad droši var teikt, ka mēs piedāvājam piekļuvi internetam jebkurā Latvijas vietā.
   Internets
Hosting
Virtuālais hostings
Virtuālais serveris
Web Risinājumi
Domainu reģistrēšana

   Telefonīja
IP Telefonija
Privātais Telefona Tikls
Virtuālais ofiss

   Apkalpošana
Interneta Pieslēgums
Ugunsaizsardzības sistēmas
Videonovērošanas pakalpojumi

 

Kontakti

Tālrunis:                        80203404
Email:                         load@load.lv

Reklāma

Jūs varēsiet ievērojami taupīt, ja sāksiet izmantot VoIP- telefoniju.

Bezmaksas web-lapas dizains

 

Hosting

Mēs piedāvājam divus hostinga veidus: virtuālais hostings un virtuālais serveris. Šie servisi ir domāti dažādiem uzdevumiem un informācijas apmaiņai, tie ir izveidoti profesionālo servisa staciju pamatā un tiek nodrošināmie ar ātrdarbīgām optiskām maģistrālēm, kas ļauj mūsu serveriem izturēt augstas slodzes.

Mūsu aparatūru ir uzstādījuši profesionāļi, tāpēc mēs pilnībā varam garantēt Jūsu informācijas saglabāšanos uz mūsu servera. Divlīmeņu rezerves kopēšana un neatkarīgi energoapgādes avoti ļauj mums ar pārliecību piedāvāt drošu un kvalitatīvu servisu.

Virtuālais hosting

Diska vietas mūsu web-serverī piedāvāšanas pakalpojums. Jūs saņemat pieeju sadaļai serverī, piekura ir piesaistīts Jūsu domēna vārds, uzlādējiet Jūsu lapu uz serveri un tāparādās tīklā. Mēs atbalstam praktiski visas izplātītas Web- izstrādājumu tehnoloģijas. >>>

Virtuālais serveris

Jūsu serveri ir piedāvāts drošs un ātrs internēta pieslēgums. Šīs hostinga veids būspiemērojams, ja Jūsu projekts pārauga iespēju robežas, ko piedāvā virtuālais hosting. Jūs paši nodarbojaties ar servera satura atbalstu, bet mēs garantējam tam drošus sakarus ar apkārtējo pasauli. >>>

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.