latviski   по-русски
Telecomunications serving
IP telephony
Internet
High-Speed Redundant Internet Connectivity anywhere in Latvia!
   Internet
Hosting
Web Projects
Domain registration

   Telephony
Voice Over IP
Private Telephony Network
Virtual office

   Serving
Internet connection
Fireprotect Systems
CCTV

 

Contacts

Phone:                 80203404
Email:                load@load.lv

Advertisment

Voice Over IP

Free web-page design!

 

CCTV

Videonovērošana

ir populārākais un efektīgākais veids situācijas kontroles nodrošināšanai jebkurā objektā, vai tā ir privātmāja, lielveikals vai industriāls objekts. Tehniski realizējamo iespēju spektrs ir milzīgs, jo starp drošības sistēmām visstraujākā attīstība mūsdienās noris tieši videonovērošanas jomā. :

 • Objektu un teritoriju nepārtraukta kontrole jebkurā diennakts laikā,
 • Novērošana pēc kustības
 • Novērošana pēc laika grafika
 • Novērošana pēc ārējā sensora signāla
 • Novērošana pēc izvēles ar attālināti grozāmām Speed Dome kamerām
 • Notikuma informācijas uzkrāšana arhīvā – populārākais datu nesējs HDD cietais disks vai Flash atmiņa.
 • Notikuma novērošana On-Line režīmā uz ieraksta iekārtai pievienota ekrāna vai pieslēdzoties pie videonovērošanas sistēmas caur internetu un t.t.
 • Dodoties komandējumā vai atvaļinājumā uz ārzemēm atveriet internetu telefonā vai portatīvā datorā un skatiet mājās notiekošo online video režīmā.
 • Datu saglabāšana iespējama tieši digitālajā ieraksta iekārtā DVR, kurai ar kabeli pieslēgtas kameras, vai arī caur internetu uz jebkura datora, jebkurā pasaules vietā.

Video kameru klātbūtne darbojas kā:

 • preventīvs līdzeklis attiecībā uz darbiniekiem, iestādes apmeklētājiem vai iespējamo noziedznieku, jo tās liecina par kontroles esamību no administrācijas puses. Pārkāpuma gadījumā pienācīga un ātra iejaukšanās ļaus Jums ierobežot zaudējumu apmērus.
 • dod iespēju uzzināt, kas notiek Jūsu mājās, darba vietā vai objektā Jūsu prombūtnes laikā. ? Ar ko nodarbojas Jūsu bērni, vai mājās neatrodas nepiederošās personas?

Video novērošana nav modes lieta – tā ir elementāra nepieciešamība un loģisks rezultāts mūsu klientu vēlmei nodrošināt īpašuma un savu darbinieku drošību.

Videonovērošanas sistēmas ļauj ne tikai ierakstīt norisošos notikumus, ļaujot vēlāk izpētīt ārkārtas situācijas, bet arī ir ārkārtīgi vērtīgas reālajā laikā, vadot procesus uzņēmumā, novēršot nelikumīgas darbības un nesankcionētu piekļuvi,

Organizējot videonovērošanu savā uzņēmumā vai privātmājā, ir pareizi izstrādāt koncepciju, izvēlēties galveno aprīkojumu, videokameru tipu un izvietojumu. Šeit Jums būs nepieciešamas mūsu zināšanas un pieredze sistēmu uzstādīšanā: sākot ar mazbudžeta sistēmām, kas sastāv no dažām kamerām un ir paredzētas privātam dzīvoklim vai mājai, beidzot ar sarežģītiem videonovērošanas kompleksiem,

Video sistēmu projektēšana
Video sistēmu ierīkošana
Iekārtu tehniskā apkalpošana

Calculate

 
Load.LV © 2006
Все права защищены. Все представленные материалы охраняются Латвийским и международным законодательством.